Реклама
https://www.bgdnes.bg/18-plyus/article/22729943 www.bgdnes.bg

Тенисистка празнува със секс (18+ СНИМКИ)

Бившата тенисистка и модел на "Плейбой" Ашли Харкълроуд празнува "свободата" след раздялата с втория си съпруг по странен начин. Красавицата има профил в платформа за възрастни, където пусна видео как прави секс с новия си партньор.

40-годишната Харкълроуд се омъжи за бившия си треньор Чък Адамс, на 54 години, през 2009 г. Двойката има две деца тийнейджъри и е женена повече от 16 години, но те подадоха молба за развод по-рано този месец, позовавайки се на "непреодолими различия". 

Реклама

Бившата номер 39 в света Харкълроуд се омъжи за първия си съпруг - колегата си професионалист Алекс Богомолов-младши, когато беше само на 19 години. И сега тя очаква с нетърпение да "живее живота си по свои собствени правила". Калифорнийката каза пред списание TMZ: "Ожених се, когато бях на 19 години. Прекарах по-голямата част от живота си в слушане на мъже, подчинение на тях, на баща ми, на треньора ми, който беше и мой съпруг. Въпреки че е невероятен баща и приятел за цял живот, е време да живея живота си по свои собствени правила. Заслужавам това. Свобода." 

Харкълроуд достигна до третия кръг на Откритото първенство на Франция през 2003 г. и на Откритото първенство на Австралия през 2007 г. На следващата година тя засне пикантна фотосесия за мъжкото списание, превръщайки се в първата активна тенисистка, позирала за него. "Гордея се с тялото си. Представлявах тялото на жена спортистка", коментира тогава Ашли. 

Четете още

Световната №1 в тениса Арина Сабаленка ще става булка

Световната №1 в тениса Арина Сабаленка ще става булка

Анна Курникова и Енрике Иглесиас станаха родители за четвърти път

Анна Курникова и Енрике Иглесиас станаха родители за четвърти път

$2,85 млн. изкарала тенисистка от бюста си

$2,85 млн. изкарала тенисистка от бюста си

Тенис шампионът Иван е без гадже, студентка по право теши Александър

Тенис шампионът Иван е без гадже, студентка по право теши Александър

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама