Реклама
https://www.bgdnes.bg/shou/article/22681631 www.bgdnes.bg

Албена Вулева гони крадци по гащи

Крадци са атакували дома на Албена Вулева в Кипър, алармира вчера самата тя. Бившата водеща на "Сигнално жълто" уточни, че апашите не са успели да отмъкнат нищо само заради нейната светкавична намеса.

"Апартаментът ми всъщност бе нападнат за трети път от злосторници", твърди хлевоустата блондинка, която от близо 6 години е рецепционистка в хотел в кипърския град Пафос.

Реклама

"Сутринта чух в ключалката да се превърта ключ и това ме накара веднага да застана нащрек. А бях още в леглото", разказва полурускинята по майка.

Без да губи и секунди време, Албена скочила и по думите й "боса и по гащи" излязла на стълбищната площадка.

"В Кипър между отделните жилища и общото стълбищно пространство има стъкла. Аз отместих завесата и видях силуети на бягащи хора", сподели Вулева.

Единственото, за което съжалява цапнатата в устатата екстелевизионерка, е, че не е хукнала веднага след крадците.

"А аз тичам много бързо! И изобщо не се срамувам, че бях почти гола", предупреждава тя.

Вулева е категорична, че ако тя или някой неин близък бяха настигнали апашите, "е щяло да се наложи да ги лежим".

Реклама

"Такива хора сме, с по-малко нямаше да им се размине. Добре щяхме да ги подредим!", заканва се Албена Вулева.

Скандалната бивша тв водеща анализира и кои може да са били мераклиите да "почистят къщата й от излишните ценности".

"Първия път си помислих, че може да е чистачката на сградата. Втория - че някой съсед се е объркал и се опитва да влезе в моя апартамент вместо в своя. Но сега вече съм сигурна, че това са обирджии", огласи версията за нападението Албена.

Сменилата амплоато блондинка разкри, че светкавично е монтирала камери, за да пресече бъдещи влизания с взлом в жилището си.

Вулева не издава дали е предупредила полицията, въпреки че според това, което казва, е успяла да види само гърбовете, и то не отблизо, на крадците.
Това не попречи на родената в Санкт Петербург русокоска да огласи публично предположението си, че "вероятно е била проследена".

Нейни фенове междувременно я разкритикуваха приятелски, че бие барабан в социалните мрежи за всяка своя по-голяма покупка и с това привлича вниманието на бандюгите.

В навечерието на Великден Албена се изфука, че е пазарувала различни вещи в мол в града, в който живее. Похвали се, че си е харесала и два скъпи шкафа, за които изрази тревога, че "кой знае кога ще й ги докарат". Дали мебелите са били доставени в апартамента й преди атаката, остава мистерия, за чието разгадаване Вулева не пожела да даде никаква подсказка.

Отнася псувни и халба бира

Албена Вулева изгрява на родния шоунебосклон през 90-те като "момиче на късмета" в шоу "Невада", но там се чувствала по собственото й признание "потисната" от строгия си и взискателен шеф Къци Вапцаров. Някои от другите му асистентки - Гала, Ива Екимова, получиха по-голямо признание впоследствие, а и в обществото ги приемат за по-авторитетни от русата фурия.

В "Скандално жълто" блондинката оплюваше всички звезди, но най-вече фолкпевиците, които уж ненавиждала, но истината е, че докато я гледахме заедно с майка й Людмила Захажаева във "ВИП Брадър", тя нонстоп си припяваше чалга хитове.

Освен от работните си места Вулева се срамува и от брака си с доста по-възрастния бизнесмен Валери Вулев. Омъжила се за него на 19 години "по принуда", както заяви пред съквартирантите си в Къщата на риалитито.

Нападките, обидите и позорящите ги обстоятелства, в които поставяше в шоуто си популярните личности, са й коствали какво ли не - псувни, заплахи за бой и нападения над екипа.

На хлевоустата екстелевизионерка обаче още й държи влага халбата бира в лицето й от Слави Трифонов, заради която реши да го съди, но така и не получи възмездие.

Четете още

Албена Вулева има нов мъж

Албена Вулева има нов мъж

Албена Вулева се вози на ретро трамвая

Албена Вулева се вози на ретро трамвая

Албена Вулева ИЗБУХНА: Много селяни ме свалят!

Албена Вулева ИЗБУХНА: Много селяни ме свалят!

Албена Вулева прави амулети за любов

Албена Вулева прави амулети за любов

Реклама
Реклама
Реклама