Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/10872111 www.bgdnes.bg

Дениз и Диана са изумителни Валентинки

Честит Ден на влюбените!

Чернокосите пантери празнуват със шампанско 

Чернокосите пантери Дениз Хайрула и Диана Габровска са изумителни Валентинки.

Плеймейтките, които не спират да събират мъжките, че и женските погледи, свалят дрехите за най-романтичния ден от годината в специална фотосесията за "България Днес" на топфотографа Ивайло Петров. Двете грации вдигат тост за деня на влюбените в перлата "Мезон", уединявайки се по женски на метри от Ловния парк в столицата.

"Обичайте се, бъдете дръзки и предизвикателни! Отдавайте се един на друг, правете луди неща и мечтайте за Дениз и Диана", споделя пред вестника Диана, която бе една от двете големи победителки в последното издание на "Мис Плеймейт".

Реклама

Изкусителката ще празнува подобаващо Свети Валентин днес, а Момин проход може само да съжалява, че не избра красавицата за свой предводител.

Към пожеланията се присъединява и Дениз, чието дупе неслучайно е сочено за най-красивото у нас. И заедно с Диана вдигат наздравица за влюбени, разлюбени, влюбчиви, обичащи, обичани, страдащи - за всички, усетили и/или усещащи любовта.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама