Националите удържаха 0:0 срещу лидера Грузия в Тбилиси за Лигата на нациите

Българските футболни национали завършиха 0:0 срещу Грузия на стадион "Борис Пайчадзе Динамо Арена" в Тбилиси.

Мачът е от група С4 в Лигата на нациите, като в нея водач беше именно Грузия с три победи преди този мач, като едната с 5:2 именно срещу нас в София.

В другия мач от групата Македония победи с 4:0 Гибралтар в Скопие, като всички голове паднаха през първото полувреме.

Българските национали излязоха на терена в Тбилиси с тениски, на които беше ликът на Тодор Неделев.

Халфът пострада тежко в катастрофа между автобусите на футболистите между летището и хотела, беше му направена спешна операция и още не е ясно кога ще бъде транспортиран в България.

В 8-ата минута публиката стана и заръкопляска, за да подкрепи Неделев, който в националния играе с №8.

Грузия - България 0:0. Съдия: Еспес Ескос (Норвегия). Жълти картони: Зурико Давиташвили; Мартин Минчев, Георги Костадинов.

Грузия: Лория, Азаров (63-Китеишвили), Хочолава, Качия, Двали, Кварацхелия, Квеквескири, Меквабишвили (63-Мекабишвили), Лобжанидзе, Микаутадзе (80-Зивзивадзе), Казаишвили (52-Цитаишвили).

България: Михайлов, Недялков, Гълъбов, Чорбаджийски, Турицов, Краев, Миланов, Костадинов, М. Минчев (85-Чочев), Стефанов (65-Малинов), Илиев (51-Г.Минчев).