Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/19027836 www.bgdnes.bg

Спасиха живота на гласа на "Биг брадър" и "Стани богат" с 9-часова операция

Животоспасяваща операция на сърцето е била направена по спешност наскоро на актьора Илия Георгиев. Наричат го "гласът" на риалити форматите у нас, защото озвучава зад кадър "Биг брадър", "Стани богат" и "Денсинг Старс".

Георгиев е бил приет в тежко състояние в болница "Сърце и мозък" в Плевен. След хирургическа интервенция за дисекция на аортата, продължила 9 часа, актьорът е настанен в реанимация. Сега гласът на родните тв шоута е вече в болнична стая и според лекарите се възстановява успешно.

   "Още е под наблюдение. За него се грижи екип от специалисти и рехабилитатори", информират близки на актьора. Въпреки че Илия Георгиев вече се чувства добре, той отменя всички свои професионални ангажименти до края на годината. 

Реклама
Реклама

Не пропускайте да прочетете

Реклама
Реклама
Реклама