Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/21050356 www.bgdnes.bg

Златно момиче сбъдна мечта в Ню Йорк

Бившата гимнастичка катери небостъргачи

Мадлен Радуканова е без бебето и мъжа си

Златното момиче Мадлен Радуканова покори и Ню Йорк!

Олимпийската шампионка с ансамбъла за първи път стъпва в мегаполиса и се наслаждава на дълго мечтано пътешествие. Мадлен обожава да пътува, но до този момент не беше стигала до Америка. Радуканова по цял ден обикаля Голямата ябълка, катери небостъргачи и се снима на емблематични места в целия град.

Бившата гимнастичка е там без любимия си Божидар Темелков, с когото миналата година станаха за първи път родители. Няма го и момиченцето на Мадлен, която е в компанията на своя приятелка. "Сбъдна се още една мечта", казва Златното момиче, сияейки от щастие. Вероятно малката Карина е поверена на таткото и бабите. За нея се грижи и дядото Милен Радуканов, който е бивш треньор и футболист на ЦСКА.

Реклама

След оттеглянето си от спорта Мадлен се отдаде на семейството, като не крие желанието си то да се увеличи.

"След спорта започва семейният живот - каза наскоро тя пред "България Днес". - Всяка от нас пое по свой път - някои от момичетата пътуват и работят като треньори в различни държави. В момента съм се отдала на семейството си, което е моята втора сбъдната мечта. Надявам се то да се разшири в бъдеще. Баща ми винаги е бил моя опора и ми е давал ценни съвети. Никога не ме е притискал да правя нещо от негова амбиция, винаги ми е давал свободата да взимам решенията си сама. Въпреки това той винаги е бил до мен и заедно стигнахме до олимпийския медал. Имало е моменти, в които съм взимала трудни решения, като дали да продължа като индивидуална състезателка, или да стана част от ансамбъла. Родителите ми винаги изказваха мнение, но финалната дума беше моя."

Четете още

Мадлен Радуканова заведе бебето на село

Мадлен Радуканова заведе бебето на село

Златното момиче Мадлен Радуканова: Мечтите ми се сбъднаха

Златното момиче Мадлен Радуканова: Мечтите ми се сбъднаха

Златното момиче Мадлен Радуканова се глези на Корфу

Златното момиче Мадлен Радуканова се глези на Корфу

Златното момиче Мадлен Радуканова: Стресът от майчинството ме стопи!

Златното момиче Мадлен Радуканова: Стресът от майчинството ме стопи!

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама