Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/2130879 www.bgdnes.bg

Мъж заключи главата си в преносима клетка, иска да откаже цигарите (видео)

Турчин реши да откаже тютюнопушенето, като заключи главата си в преносима клетка, която му пречи да постави цигара в устата си, съобщава електронното издание на британския таблоид „Дейли Мейл".

Ибрахим Ючел бил дотолкова неуверен в силата на волята си, че дори давал ключа на странното устройство на свои близки, за да не се изкушава сам да свали клетката.

Реклама

Мъжът се вдъхновил от кампания за безопасност по пътищата, която призовавала шофьорите на мотори да носят задължително каски.

42-годишният мъж пушел по две кутии на ден от 16-годишна възраст, но преди време баща му починал от белодробен рак, което го провокирало да вземе мерки.

Мъжът не се притеснява да носи клетката, когато отива на работа, а неговите съседи вече са свикнали с гледката.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама