Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/2254479 www.bgdnes.bg

Трима пострадаха в Хасково след спречкане между компании

Трима души пострадаха след скандал и сбиване между две компании в Хасково. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Хасково.

19-годишен участник в сбиването е постъпил в МБАЛ-Хасково с порезна рана на дясното бедро - познат на органите на реда. Настанен е в лечебницата за наблюдение. Няма опасност за живота му.

Реклама

Около 00:30 часа тази нощ е получен сигнал, че на бул. "Васил Левски" в Хасково на пешеходна пътека възниква скандал. Последвало сбиване между две компании в явно нетрезво състояние.

Полицейски служители дошли на място и след проверка установили две лица от града - на 32 години и 44 години, познати на органите на реда. Те заявили, че група от около 10 души са ги нападнали безпричинно и са им нанесли побой, след което са избягали.

И двамата са задържани за 24 часа.

След проведени оперативно-издрвателни мероприятия са установени всички лица, участвали в сбиването.

Причина за побоя е възникнал скандал след употреба на алкохол, допълват от полицията.

По случая в РУП-Хасково е образувана полицейска преписка. Работата по случая продължава.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама