Иван и Андрей се сбогуваха с Любен Дилов: Сигурни сме, че ще ни организираш хубаво посрещане
Иван и Андрей също отдадоха почит на Любен Дилов-син с емоционално послание след новината за кончината му.
Телевизионните продуценти и водещи си спомниха за годините, в които са работили заедно с писателя, публицист и общественик, както и за приятелството, което са споделяли извън професионалните ангажименти.
„Благодарим ти за удоволствието да се познаваме, благодарим ти за времето, в което работихме заедно, благодарим ти и за времето, в което просто бяхме заедно! Благодарим ти за идеите, смеха и емоциите!", написаха те.
Иван и Андрей признават, че сред любимите им произведения на Дилов е „Дремещата в теб свиня", а в края на посланието си се сбогуват с него по характерния за него начин – с усмивка и чувство за хумор.
„Довиждане до следващата ни среща, сигурни сме, че ще ни организираш хубаво посрещане!", завършват те.
С думите си двамата се присъединяват към десетките обществени личности, които през последните дни си спомнят за Любен Дилов-син като за човек с ярък ум, неизчерпаемо чувство за хумор и способност да вдъхновява хората около себе си.