Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/2342990 www.bgdnes.bg

Художник "сглоби" перфектната жена

Художник „сглоби" идеалната жена, като комбинира най-перфектните части от телата на световните секссимволи, пише „Дейли Мейл".

За образа на супер жената са използвани веждите на Меган Фокс, носа на Скарлет Йохансон, брадичката на Виктория Бекъм, очите на Зоуи Дешанел и усмивката на Кейт Мидълтън. Косата е на София Вергара. Нейни са и сексапилните извивки на тялото с изключение на бюста. Той е на Дженифър Лав Хюит. Ръцете са на Дженифър Анистън.

Аватарът е вдъхновен от анкета на сайта "Холискуп" за най-сексапилните актриси в Холивуд. И въпреки това, критиците не останаха безмълвни. Един от тях не харесва шията, а друг добавя, че коремът и бюстът не съответстват на краката и ръцете, а брадичката е изцяло неподходяща.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама