Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/3539834 www.bgdnes.bg

Маскиран като Спайдърмен пусна пеперуди в парламента, НСО го задържа (видео)

Неизвестен човек с маска на Спайдърмен отвори в парламента няколко кутии, от които излязоха пеперуди. Това се случва по време на обедната почивка на парламента.

Виж тук новите електронни издания в MediaMall - цени от 1,20 до 4,80 лева - вечеи с SMS

Реклама

Пеперудите летят в кулоарите на Народното събрание. Проявата предизвика силен интерес сред депутати и журналисти.

Те заподозряха Петър Курумбашев за акцията. "Нямам представа кой е този човек с маската, само го видях като се разхождаше. Като влизах, носех куфар, понеже днес пътувам, каза депутатът от Коалиция за България. „Не виждам символика в това", отрече той да има връзка със случая.

По-късно мъжът, който първоначално избяга, бе задържан от служители на Националната служба за охрана (НСО). Но все още няма данни за неговата самоличност и мотивите му. 

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама