Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/5874835 www.bgdnes.bg

Пищова: Да живее Румен Радев!

Няма да се беся, всичко беше сценарий

Борислав РАДОСЛАВОВ

"Да живее Румен Радев! От самото начало до края играх за генерала! Приказките за бесене, ако той бие Цачева, и гладна стачка бяха чист сценарий!"


Така Митьо Пищова отвори нова страница в политическия си живот и загърби всички страшни обещания, които направи по-рано пред "България Днес". Любимецът на народа обяви, че ако Цецка Цачева загуби балотажа, ще си сложи примката и ще се обеси, след като изкара 14-дневна гладна стачка.

Реклама


"Тази стачка я прекратих в деня, в който я започнах. Ядох 3 порции агнешко в ресторант до площад "Света Неделя". Няма да има и бесене! Хитър Петър победи онези, които му откраднаха гласовете на изборите. И какво спечелиха ГЕРБ? Нищо!", сподели търновският бохем, който получи над 15 000 гласа на първия тур на президентския вот, но твърди, че реално трябвало да са повече от 60 000.


"Нарочно плюх генерал Радев в кампанията и раздавах кебапчета по селата. Всичко беше парлама. Президентските избори ми бяха генерална репетиция за парламентарните. Те ще са напролет и бързичко ще дойдат. Точа си зъбите да вляза като депутат във Велико народно събрание, което ще се състави. Там ще си изкарам пенсията и ще умра като такъв. Това беше моята цел и стратегия", разказа в приповдигнат тон Пищова.


Описвайки своите политически лупинги, вездесъщият бохем обяви, че готви изключително мащабна кампания за бъдещите парламентарни избори. Повече от месец Пищова ще раздава кюфтета и кебапчета и ще организира грандиозни концерти.


"Ще бъда депутат на бабите и дядовците по селата. Болният няма да умре! Сакат, ама в парламента ще бъде!", обеща Митьо и добави, че партията му "Българско национално обединение на гражданите" ще вземе над 100 000 гласа.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама