Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/7164385 www.bgdnes.bg

Дъщерята на Ветко на бял кон

Красивата Алекс се утешава с езда

Богатата наследница тренира с породисто животно за близо 1 млн. лева

"Защо ми е принц, като си имам бял кон", казва богатата наследница Александра Арабаджиева за една от най-ценните си придобивки.

Чистокръвен, състезателен бял кон на име Кардучи е любимецът на Арабаджиева, която от години е професионален конен състезател.

Реклама

Папараците на "България Днес" уловиха Алекс по време на поредната й тренировка в конната база в Божурище. Там дъщерята на Ветко държи любимите си животни, които са изключително скъпи. Цената само на един достига 1 млн. евро. Те са от специална порода, за тях се полагат постоянни грижи.

Алекс не крие, че конете са подарък от баща й Ветко Арабаджиев. Издирваният в момента бизнесмен насърчава дъщеря си още като 12-годишна да се развива в този спорт. През 2017 година по време на състезание в Пловдив момичето пада от кон и получава изключително тежка травма. След повече от години възстановяване тя отново тренира активно. Преди месеци е селектирана за престижно международно състезание в Сен Тропе, организирано от Анастасия Онасис.

В семейната вила в Сен Тропе семейството посреща лошите новини за проблемите с правосъдието. Маринела и Ветко Арабаджиева са обявени за общодържавно издирване, а синът им Вълчо е обвинен за пране на пари. Алекс е много привързана към брат си Вълчо. Във вторник спецсъдът остави Вълчо в ареста.

"Честит имен ден, мило братче. Обичам те!", написа вчера Алекс. "Да имам брат е разговор без думи. Подкрепа и разбиране", изповяда още Арабаджиева в социалните мрежи.

Близки на Александра споделят, че тя приема изключително тежко случващото се в семейството й. Единствената й утеха са именно конете. В момента тя отглежда напълно сама дъщеря си Анабел. Родителите й ги няма, издирван е бащата на дъщеря й - Стойко Стайков, с когото тя е разделена повече от година.

Реклама
Реклама
Реклама