Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/7330949 www.bgdnes.bg

Бившата на Благо ЗАБИ пореден богаташ

Моделката Куини-Алис на крилете на любовта, забрави Джизъса

Пореден богаташ прикотка в лапите си бившата на Благо Джизъса - Куини-Алис, научи "България Днес".

Новият на сексапилната бръмчалка е почти два пъти по-възрастен от нея. За него се знае само, че има сериозен бизнес.

Реклама

Куини и възлюбеният й са заедно от близо година. Тя упорито крие гаджето, тъй като бизнесменът не иска да се появява в публичното пространство. Новият на Куини-Алис я глези със скъпи почивки в страната и чужбина. През уикендите двойката е на спа или на ски.

В края на миналата година бившата на Благо и половинката й бяха на романтичен воаяж в Дубай. В емирството те прекарват повече от 10 дни, настанени в един от най-луксозните хотели.

Куини за пръв път от дълго време демонстрира, че е на крилете на любовта. За празника на влюбените 14 февруари тя получава огромен букет от рози, гарнират с балони, на които пише "Обичам те".

"Влюбена е до уши. Забрави Благо напълно. С него бе първата й сериозна връзка, но той вече е в миналото", клюкарят близки до манекенката.

За пръв път сексапилната моделка демонстрира публично чувствата си след раздялата с Благой Георгиев. След краха на връзката й с бившия футболист Куини не успя да открие любовта.

Изгора на манекенката след Джизъса бе бизнесменът Недко Петков, по-известен като Сланината. Връзката им продължи по-малко от шест месеца и завърши с шумен скандал.

Реклама
Реклама
Реклама