Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/7702794 www.bgdnes.bg

Венци Венц на косъм от катастрофа

Рапърът се покатери на покрива на джип, аверите му карат в насрещното

Два пъти мери, един път режи!

Тази поговорка важи с пълна сила за рап дуото Павел и Венци Венц и техните приятели.

Без грам мисъл Венци Венц се показва на покрива на автомобил в движение, а близки приятели правят видео, докато карат в насрещното, и се отървават на косъм от катастрофа.

Неприятната случка се разиграва на междуградски път, докато групата пътува за грандиозен купон извън София. Автомобилът, в който се возят авери на татуирания до ушите певец, едва не се забива челно в нищо неподозиращ шофьор. Само и само да се снимат и да демонстрират гъзарско поведение пред непълнолетните си почитатели в Инстаграм, Венци и Павел не съобразяват, че заради необмислените им постъпки и превъзбуденото им състояние могат да станат причина за сериозна катастрофа.

Повод за събирането и пътуването им става 30-ият рожден ден на гаджето на Павел, участничката в "Мастър шеф" Кристина Нгуен. Екзотичната красавица събра най-близките си и явно неразумни приятели в къща за гости в Ловешко. Самата тя също се покатери като абитуриентка на покрива, за да снима конвоя от коли зад себе си. Венци се похвали, че дъщеричката му Агуая също е с тях. Къде е детето в тази зловеща ситуация обаче не става ясно.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама