Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/8059627 www.bgdnes.bg

Незрящият Анди забавлява съдии

Победителят от "България търси талант" имитира Бойко и Слави на парти на Софийския районен съд

Бурен смях, положителни емоции и голяма веселба предизвика сред съдии и служители на Софийския районен съд незрящият имитатор Андриян Асенов.
Победителят от "България търси талант" забавлява магистрати и чиновници на празнично предколедно тържество на съдилището, което е проведено в изискан ресторант на тузарски хотел в близост до Централна гара.
"Имитирах образите на Бойко Борисов, Слави Трифонов и Тодор Колев, с които спечелих публиката в шоуто. Хората много се смяха и забавляваха. Това бе първата част от моето представление пред хората от районния съд, а във втората с мой колега пяхме песни. Беше много весело", сподели пред "България Днес" Андриян.
Покрай участието си и безапелационната победа със зрителския вот на финала на формата интересът към Анди значително се е повишил, а ангажиментът с партито на съда е едно от многото, които му предстоят.
В понеделник предстои ново представление в студентския театър "Алма Алтер" на Софийския университет, който дава път на незрящия актьор. Спектакълът носи името "Последна радост" по произведението на Йордан Йовков. Наскоро Анди се дипломирал в СУ с отлична оценка с представлението "По-добре да бъдеш недоволен човек, отколкото доволна свиня" в същия театър.
"Известността с нищо не ме промени. Същият съм си. Продължавам да работя в онлайн магазина на потребителната кооперация на слепите", сподели Анди и допълни, че все още няма жена до себе си.
Асенов все още очаква паричната награда от 50 000 лв. да му бъде преведена, като това ще се случи до края на януари, потвърдиха пред вестника от шоуто. През това време симпатичният и позитивен актьор прави постъпки за сбъдване на своята мечта - купуване на жилище в столицата.
"Срещам негативни коментари в мрежата, завист и дори лицемерие. Но не обръщам внимание и не го изживявам. Всеки има право на мнение. Много хора ми се радват и ме подкрепят и това за мен е важното", категоричен е пред вестника Анди.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама