Реклама
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/9742130 www.bgdnes.bg

Прадядото на Андреа вкарва у нас първия акордеон

Уникално! Литература и чалга

Певицата започва да пише книга за корените на рода

Фолкпевицата Андреа става писателка!

Неочаквано за феновете й изпълнителката сподели, че съвсем скоро ще започне работа по първата си книга. Тя ще разказва за прародителите на певицата.

"Скоро ще започна работа по проекта и тогава ще разкажа повече за нея. Не съм се отказала от идеята, но трябва още неща да се обмислят, за да съм готова да говоря с подробности" - споделя пред вестника Андреа, която в социалните мрежи разкри малка част от историята, която най-вероятно ще прочетем в бъдещата книга.

Реклама

"Прадядо ми Георги се запознал с прабаба ми в театър "Ренесанс". По онова време е пял в хора там, по-късно започва да членува в партия БЗНС, "Звено", които са били срещу царя, и попада в затвора. След това започва да се занимава активно с бизнес и е първият човек, вкарал акордеон в България. Да не забравяме, че е добър художник, изключително интересен човек с голям характер (все пак е бил зодия Овен)" - разказва певицата.

Преди да се впусне в писателска дейност, Андреа ще се завърне ударно към музикалния бизнес. Въпреки че се опита да избяга от фолкжанра, в момента певицата записва попфолк хит и е готова за отварянето на заведенията.

"В момента работим по текста на песента. Песента ще е много хубава, ще стане хит. Естествено, ще снимаме и видео към нея" - похвали се още изпълнителката, която с удоволствие ще се върне към нормалния ритъм на живот с разхлабването на мерките.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама