Кръв, бомби, бой с лопати и жестока драма в последния мач на ЦСКА-София на стария стадион (Видео)

Брутална драма с гол в 18-ата минута на продължението, бомби, нахлуване на терена на привържениците на „червените", кръв, бой с колчета и лопати за сняг белязаха последния мач на стадион „Българска армия" навръх рождения ден на собственика на ЦСКА-София Гриша Ганчев.

Треньорът на вратарите на Лудогорец Здравко Здравков пострада при радостта на „зелените" след гола на Спас Делев във вратата на ЦСКА-София в 18-ата минута на добавеното време на срещата, с която шампионите биха инфарктно с 1:0. Здравков, заедно с други хора от щаба на гостите, влязоха в купа от играчи, които се радваха след попадението. Това стана пред сектор "Г" на стадион "Българска армия", което подразни публиката на домакините.

Здравко пана като покосен на тревата и беше изнесен от щаба на „зелените". През това време летяха колове, факли, димки, бомби и люти псувни на изпрояодяк след тежката загуба на ЦСКА-София.