Щерката на Сираков и Илиана Раева СКОЧИ на "Лудогорец": Мачовете срещу тях са нездравословна клизма

Голямата дъщеря на легендата на „Левски" Наско Сираков и шефката на художествената гимнастика Илиана Раева – Славея, не остана безучастна към дербито между „сините" и „Лудогорец", завършило при нулево равенство на „Герена". Красавицата, която е известна с това, че винаги казва каквото мисли, този път използва социалните мрежи, за да изрази недоволството си от съдийството и от цялостната атмосфера около мачовете с шампиона от Разград.
„Мачовете с Лудогорец са като нездравословна клизма... Очевидната дузпа се вижда, но никога не си проправя път", написа Славея в инстаграм история, споделена часове след последния съдийски сигнал.
Публикацията ѝ мигновено бе споделяна от фенове на „сините", които я възприеха като глас на мнозина недоволни от поредните спорни ситуации срещу тима. Дъщерята на Сираков от години живее извън България, но ясно показва, че е наследила синьото ДНК на баща си и продължава да следи всеки двубой на любимия клуб.