Реклама
https://www.bgdnes.bg/futbol/article/22813088 www.bgdnes.bg

Немислимото до идването на Ицо Янев в ЦСКА се случва: Армейците се качиха на второ място след нова победа

Немислимото до завръщането на Христо Янев като треньор на ЦСКА се случва! След като армейците бяха на опашката в Първа лига през есента и къде на шега, къде насериозно феновете коментираха възможно ли е отборът да изпадне, сега ситуацията е съвсем различна. ЦСКА тази вечер победи ЦСКА 1948 като гост в Бистрица и се качи на второто място във временното класиране. 

Мохамед Брахими донесе победата с 1:0, след като преди седмица пак той бе причината за същия резултат за „червените" и срещу "Лудогорец".

Реклама

В началните минути ЦСКА 1948 бе по-активният тим, като стигна до три поредни корнера, без да направи нещо опасно. 

Втората част тимът от Борисовата градина започна преобразен и атаките се редуваха една след друга. Така се стигна до гола на Брахими, който след спринт намери близкия ъгъл на Шейтанов с топовен удар - 0:1.

Десетина минути преди края на срещата цели трима играчи на "червените" си изкараха жълти картони -  Джеймс Ето'о, Леандро Годой и Лео Перейра. Съвсем на финала ЦСКА изпуснаха още няколко положения, а добавка на Йоанис Питас в последните секунди беше отменена заради засада.

Четете още

Хулио Веласкес: Дори Лигата на конференциите ще бъде огромен успех за "Левски"

Хулио Веласкес: Дори Лигата на конференциите ще бъде огромен успех за "Левски"

Кристина Димитрова с надежда навръх Гергьовден: Вярвам, че внук ми ще е победоносец!

Кристина Димитрова с надежда навръх Гергьовден: Вярвам, че внук ми ще е победоносец!

Гриша Ганчев стана каубой

Гриша Ганчев стана каубой

Новата "Армия" става "Биг Брадър"

Новата "Армия" става "Биг Брадър"

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама