Ирмена Чичикова също изживява своите драми с тревога

„Човек, който се занимава със сънищата, също може да стане подходящия слушател, когато имате тревожност. Не е нужно слушателят ви да е психиатър", каза актрисата Ирмена Чичикова по време на гостуването си в предаването на Георги Любенов „Денят започва", която играе в сериала на БНТ „Тревожност" . Тя призна още, че има своите драми в живота, които изживява с тревога. В такива моменти пловдивчанката е ползвала помощта на приятелите си, за да премине през трудностите.
„Аз гледам изкуство, пътувам и много чета, но най-вече се уповавам на близките си хора, когато емоционално потъна", настоя още Чичикова.
Георги Любенов я нарече свободна душа, пътешественик и светоубежник.
„На 40 години съм и все още не мога да се справя със себекритичността и винаги искам повече от себе си, но съм горда, че за всичките си години продължавам да имам увереността, че това, което правя, е правилното нещо", призна още талантливата красавица.