Реклама
https://betatest.bgdnes.bg/shou/article/21072010 www.bgdnes.bg

Никол Станкулова пред "България Днес": Събирам емоции, а не подаръци

Синоптичката отпразнува своя рожден ден в петък

"Събирам емоции, а не подаръци. За мен те са много по-значими", сподели пред "България Днес" Никол Станкулова, което празнува рожден ден вчера. Красавицата с умиление си спомня всеки свой празник заради прекрасните моменти, които е прекарала с близките си.

Най-ярък остава 30-ият й рожден ден. За него топсиноптичката си спомня: "Бях бременна тогава. Направихме щур купон, поканих много хора - около 70-80 човека".

Реклама

Тази година обаче Никол залага на скромно тържество в компанията на най-близките си приятели. Тя избра да не сподели къде е било партито, но по всяка вероятност не е празнувала в столицата. Деня преди повода тя прекара в пътуване.

"За празника си пожелавам здраво време - и в държавата ни да е здраво времето. Да вали дъжд, когато трябва, да има сняг, когато му се полага, когато трябва - да е топло, за да върви природата в нормален ред", обясни чаровницата.

Никол е истински родолюбец и не би сменила работата и страната си за нищо на света. "Ако можех да работя нещо различно от която и да е точка, пак щях да избера да съм синоптичка в България", с усмивка на лице отвърна лъчезарната Никол и поясни, че е сбъднала мечтата си.

Хубавицата с буйни коси досущ прилича на зодията си - Лъв, и типично за зодиакалния си знак се интересува от астрология. Преди дни се натъкнахме на нейна публикация с невероятната й колежка Гери Малкоданска. В него двете красавици обсъждат ретроградния Меркурий и се вайкат колко зле им се отразява. Екипът ни попита Никол в кой аспект тя наблюдава негативна промяна по време на този период: "Редовно с Гери се шегуваме по темата, но мисля, че ако човек не е чел достатъчно за този феномен, няма да открие кардинални промени в ежедневието си. Когато Меркурий е ретрограден, всички дребни и недребни проблеми приписваме на него и е хубаво, че намираме оправдание за лошите неща", обясни Никол. Често по време на този период хората срещат затруднения в плановете, комуникацията и пътуванията, но Станкулова с типичния си шеговит нрав отсече, че има проблеми в тези сфери и без наличието на ретроградни планети.

Надяваме се ретроградният Меркурий да е бил на страната на Станкулова в празничния ден. Екипът на "България Днес" пожелава на Никол безоблачни дни и безкрайно лято в компанията на любимите хора!

Четете още

Пак хакнаха Никол Станкулова

Пак хакнаха Никол Станкулова

Никол Станкулова пак на почивка

Никол Станкулова пак на почивка

Никол Станкулова се бори с жегата стилно и секси (Снимки)

Никол Станкулова се бори с жегата стилно и секси (Снимки)

Никол Станкулова избяга от телевизията

Никол Станкулова избяга от телевизията

Реклама