Александра не пуска ръката на Карлос Насар (Снимка)
Новата половинка на щангиста Карлос Насар - Александра Костадинова, показа колко е влюбена в спортиста. Красивата волейболистка публикува снимка в инстаграм, на която двамата са прегърнати в асансьор, държат се за ръце и изглеждат неразделни.
Кадърът е озаглавен "Cozy day" (Уютен ден), а вниманието веднага бе привлечено от начина, по който Александра стиска ръката на шампиона - нежно, но категорично, сякаш заявява, че няма намерение да я пусне.
Снимката потвърждава, че връзката между двамата е повече от сериозна. От известно време те не крият чувствата си и редовно публикуват общи кадри в социалните мрежи.
Александра е заедно с Карлос в Норвегия за световното първенство по вдигане на тежести. Красивата волейболистка дори показа кадри от скандинавската страна. В четвъртък от 20:30 часа наше време започва състезанието на Насар. То ще се излъчва пряко по телевизия Ринг.