В "Игри на волята" Лечителите спечелиха Резиденцията

В "Игри на волята" племената проведоха битка за територия. Работата в екип и добре построената стратегия се оказаха ключови за крайния успех. Всяка грешка приближаваше с една крачка по-близо до Изолатора, а всеки верен ход - до Резиденцията.
Лечителите водеха с крехка преднина, докато Завоевателите и Феномените поведоха лют спор за второто място. Нищо в днешния сблъсък не беше решено до последно и всяко едно от племената имаше шанс за победата.
В крайна сметка Траян нареди пъзела първи и осигури на Лечителите Резиденцията. Той използва натрупаната преднина по изключително умел начин и се справи с финалния пъзел, измъквайки Зелените от Ада.
Алекс успя и Стопанството е синьо. Множеството грешки на Жълтите по трасето означават само едно - седмица на глад и лишения в Изолатора. И много комари.