Майка от Елин Пелин игра със записки и взе 3000 евро в "Сделка или не"
Виолета Йорданова от Елин Пелин изненада всички в "Сделка или не", след като се появи в студиото със специални записки, с които следеше внимателно хода на играта.
"Можеш ли, Вили, да ми обясниш какви са тези записки?", попита я водещият Ненчо Балабанов.
"Още като ми се обадихте си казах, че ще си водя записки, с които по-лесно да проследявам играта", обясни тя.
Виолета е майка на две малки деца – едното е на 2 години, а другото е едва на 7 месеца. По образование тя е юрист, но в момента е в майчинство.
"В България майчинството е платено само в "Сделка или не", пошегува се Ненчо Балабанов.
Младата майка сподели и благородна кауза. Ако спечели добра сума, тя иска да помогне на яслата на по-големия си син, като дари средства за изграждане на навес.
Виолета избра кутия номер 10, като разкри, че това е число, което ѝ е препоръчано от свекър ѝ.
"Свекърът ми каза, че в кутия номер 10 винаги има пари", усмихна се тя.
Малко преди финалната фаза на играта Вили прие офертата на банкера от 3000 евро. По това време в играта все още бяха останали сумите от 1 цент, 750 евро и голямата награда от 50 000 евро.
Накрая се оказа, че тя е взела правилното решение. В нейната кутия номер 10 се криеха 750 евро, а в кутия номер 19 - голямата сума от 50 000 евро. Така Виолета си тръгна от "Сделка или не" с 3000 евро, което се оказа по-добрият избор.