Ники Кънчев: "Стани богат" ще приключи само с блондинки
Ники Кънчев говори в „Преди обед" за финала на сезона на „Стани богат" и специалната тематична седмица, която предстои.
„Завършваме последната седмица от този сезон на „Стани богат" със „Седмицата на блондинките". Помните, в „Златната лига" видяхме бъдещето на България в тези деца. Чрез предаването хората си правят извод в каква страна живеят", каза той.
„Започваме другата седмица с Гери Турийска, която не знам дали е естествена блондинка, и след това идват още дами. Развитието, което виждам, е, че участниците в „Стани богат" идват мотивирани и получили знание отнякъде. Не знам хората, които не работят, какво ще направят", допълни Кънчев.
Четете още
Реклама
Реклама