Реклама
https://www.bgdnes.bg/shou/article/22768573 www.bgdnes.bg

Вижте първи снимки на Крис и Елеонора като двойка извън "Ергенът"

Първи снимки на Кристиян и Елеонора като двойка след „Ергенът" бяха показани в коментарното студио на „Преди обед", ден след като зрителите видяха големия му избор.

В последния епизод Кристиян реши да избере именно Елеонора и ѝ предложи да продължат като двойка в България, а тя без колебание каза „да". Така двамата дадоха начало на връзката си и извън формата.

Реклама

В студиото Мартин Елвиса настоя да бъдат излъчени кадри от съвместния им живот след предаването. На снимките двамата изглеждат повече от щастливи – усмихнати, прегърнати и очевидно силно влюбени.

Любопитен момент настъпи, когато самият Елвиса беше попитан дали към днешна дата Кристиян и Елеонора все още са заедно. Той призна, че няма информация по темата и отговори лаконично, че не знае какво се случва между тях в момента.

Четете още

Въпреки звездните показатели любовта свършва: Победителка от миналия сезон на "Ергенът" скъса с гаджето

Въпреки звездните показатели любовта свършва: Победителка от миналия сезон на "Ергенът" скъса с гаджето

Гориция след "Ергенът": С Крис сме в страхотни отношения

Гориция след "Ергенът": С Крис сме в страхотни отношения

Мартин Елвиса за срещата на ергените: На мястото на Гатев нямаше да си сдържа нервите

Мартин Елвиса за срещата на ергените: На мястото на Гатев нямаше да си сдържа нервите

Татяна от "Ергенът" с мистериозно послание от Шри Ланка: Истинското приключение започва сега

Татяна от "Ергенът" с мистериозно послание от Шри Ланка: Истинското приключение започва сега

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама