Ергенката Виктория призна за тежки паник атаки и месеци на страх
Виктория Асенова от "Ергенът" направи емоционално признание в социалните мрежи, след като сподели, че е взела важно решение за живота си след тежък период.
В поредица от сторита тя намекна за сериозна лична битка и призна, че след „огромен шок" е решила да се върне към себе си и да постави собственото си спокойствие на първо място.
„След вчерашния огромен шок от поредната паник атака, която за пръв път беше в съвсем ново измерение – по интензитет, по страх и по странични ефекти... Днес си казах: „Стига!!! Това не е по-силно от мен..."", написа тя.
Виктория Асенова сподели още, че иска да прекъсне всичко, което я е довело до това състояние.
„Всички фактори, които ме доведоха дотук, постепенно ще бъдат отказани", заяви тя.
Бившата участничка в Ергенът призна, че през последните месеци е преминала през тежък емоционален период.
„След 5 мъчителни месеца борба, страх, безсилие и вътрешни войни... съм решила да започна да живея повече за себе си, отколкото за тях", пише още тя.
В края на публикацията си Виктория категорично заявява:
„Няма да позволя на нещо, което ме пречупва, да определя живота ми. Връщам се към себе си."