Валерия от "Ергенът" отпразнува 16-ия рожден ден на любимото си куче
Моделката публикува емоционално послание към своя четириног приятел
Валерия Георгиева от "Ергенът" отбеляза специален празник в социалните мрежи. Моделката, известна с огромната си любов към животните, поздрави своето куче Бъди по случай неговия 16-и рожден ден.
Красавицата сподели серия от снимки, на които позира сред любимците си с празнична торта, подготвена за повода. Към кадрите тя публикува и трогателно послание.
„Честит 16-ти рожден ден на моето пораснало момче! Това прекрасно създание през повече от половината ми живот е до мен, без значение какво се случва, коя съм, какво имам или през какво преминавам", написа Валерия.
Тя признава, че кучето е било до нея във всички важни моменти от живота ѝ – радости, сълзи, промени и израстване. По думите ѝ неговата любов никога не се е променила, а дори сега, когато вече почти не вижда и не чува, продължава да я чака с нетърпение да се прибере у дома.
„Моето присъствие е неговото щастие, а неговото - моето! Обичам те безкрайно, Бънче!", завърши емоционалното си послание Валерия.
Публикацията бързо събра десетки реакции от последователи, които също поздравиха четириногия рожденик.