Реклама
https://www.bgdnes.bg/shou/article/22964528 www.bgdnes.bg

Папи Ханс пее за деликатните хора

"Някога си мислех, че когато напълня голяма зала, ще се почувствам по-голям.

Напълних мнозо зали, а се чувствам по-малък", откровен е Папи Ханс. Музикантът обяснява още, че с възрастта осъзнава, че той е само саундтрак, който предава своите истини в песни. "Аз пея за деликатните хора. За тези, които не се страхуват да се срещнат с чувствата си. Със себе си. За хората като тревичка. Които колкото и пъти да бъдат настъпани, ще пораснат пак. Защото без тях светът е пустиня. И тогава успявам да се погледна през техните очи. И по-обичан и щастлив не съм се чувствал през живота си", допълва изпълнителят на песента "Като мен".

Четете още

Папи Ханс: С новия си клип допуснах хората до мен

Папи Ханс: С новия си клип допуснах хората до мен

Часове преди концерта в Арената: Папи Ханс направи нещо немислимо до днес (ВИДЕО)

Часове преди концерта в Арената: Папи Ханс направи нещо немислимо до днес (ВИДЕО)

Папи Ханс разплака майка си в ефира на Би Ти Ви

Папи Ханс разплака майка си в ефира на Би Ти Ви

Папи Ханс: Бягах 8 часа на пътека за 3-минутен клип

Папи Ханс: Бягах 8 часа на пътека за 3-минутен клип

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама