Папи Ханс пее за деликатните хора
"Някога си мислех, че когато напълня голяма зала, ще се почувствам по-голям.
Напълних мнозо зали, а се чувствам по-малък", откровен е Папи Ханс. Музикантът обяснява още, че с възрастта осъзнава, че той е само саундтрак, който предава своите истини в песни. "Аз пея за деликатните хора. За тези, които не се страхуват да се срещнат с чувствата си. Със себе си. За хората като тревичка. Които колкото и пъти да бъдат настъпани, ще пораснат пак. Защото без тях светът е пустиня. И тогава успявам да се погледна през техните очи. И по-обичан и щастлив не съм се чувствал през живота си", допълва изпълнителят на песента "Като мен".
Четете още
Реклама
Реклама