Реклама
https://www.bgdnes.bg/shou/article/22966890 www.bgdnes.bg

Сашо Кадиев се обижда сам в ефир: Махни се от екрана, бе, очилат!

Сашо Кадиев избухна тази вечер в ефира на Би Ти Ви като започна епизода на "Кой да знае" с обиди към себе си.

"Наложи се да отида да ми снимат главата на скенер. Не знам дали да се тревожа, защото ми казаха, че нямам нищо в нея", започна епизода с шега Кадиев.

Реклама

Ситуацията ескалира като водещият започна да се шегува, че говори твърде много и вероятно на зрителите им е писнало от него.

"Сигурно казват "Пускай играта" и "Махни се от екрана, бе, очилат", изигра със смешка Кадиев и разсмя участници и публика.

Четете още

Сашо Кадиев и Ивелина Чоева чакат бебе!

Сашо Кадиев и Ивелина Чоева чакат бебе!

Жената на Сашо Кадиев ги показа (СНИМКИ)

Жената на Сашо Кадиев ги показа (СНИМКИ)

Сашо Кадиев показа брутално съобщение след коментара си за Дара и "Евровизия"

Сашо Кадиев показа брутално съобщение след коментара си за Дара и "Евровизия"

Сашо Кадиев: Държавата да даде 1 млн евро на Дара!

Сашо Кадиев: Държавата да даде 1 млн евро на Дара!

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама