Сашо Кадиев се обижда сам в ефир: Махни се от екрана, бе, очилат!
Сашо Кадиев избухна тази вечер в ефира на Би Ти Ви като започна епизода на "Кой да знае" с обиди към себе си.
"Наложи се да отида да ми снимат главата на скенер. Не знам дали да се тревожа, защото ми казаха, че нямам нищо в нея", започна епизода с шега Кадиев.
Реклама
Ситуацията ескалира като водещият започна да се шегува, че говори твърде много и вероятно на зрителите им е писнало от него.
"Сигурно казват "Пускай играта" и "Махни се от екрана, бе, очилат", изигра със смешка Кадиев и разсмя участници и публика.
Четете още
Реклама