Реклама
https://www.bgdnes.bg/shou/article/22972021 www.bgdnes.bg

Гришо и Ейса се събраха

Григор Димитров и Ейса Гонсалес се събраха след повече от месец раздяла заради служебните им ангажименти. Актрисата отново е в Европа при своя любим.

Двамата се появиха заедно на изискана вечеря на Френската ривиера. Те пристигнаха хванати за ръце на крайбрежието на Антиб, за да присъстват на ексклузивната вечеря на австралийската модна марка "Цимерман". Двамата са поканени на събитието за втора поредна година.

Реклама

За вечерята на брега на морето Григор бе избрал панталон, риза и кецове в небрежен стил. Половинката му бе изключително красива в дънки и типична за бохемския стил на марката горна част.

Двамата демонстрираха близост и любов, а Димитров бе перфектният кавалер на красивата си дама. Кадрите, които се появиха в социалните мрежи, ги показват по-влюбени и хармонични като двойка от когато и да било.

Сега остава да видим дали ще я доведе в София след седмица. На 12 юни Григор ще изиграе демонстративен мач със Стефанос Циципас в "Арена 8888".

Четете още

Григор Димитров за най-трудния период в кариерата си: Знам, че мога още

Григор Димитров за най-трудния период в кариерата си: Знам, че мога още

Първи трофей за Александър Василев в професионалния тенис!

Първи трофей за Александър Василев в професионалния тенис!

Гришо никога не близвал алкохол

Гришо никога не близвал алкохол

Гришо хвърчи със 193 км/ч

Гришо хвърчи със 193 км/ч

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама