Реклама
https://www.bgdnes.bg/shou/article/23291145 www.bgdnes.bg

Краси Радков става водещ на "Фермата"

Краси Радков става водещ на "Фермата". Любимият комик ще застане начело на юбилейния десети сезон на риалитито заедно със съпругата си Станислава Ганчева.

Предаването се завръща тази есен в ефира на Би Ти Ви след двугодишно отсъствие. Новият сезон ще бъде под мотото „Кръвта вода не става" и за първи път в историята на формата ще бъде семеен.

Реклама

„Казват, че щастието обича тишината. В нашето семейство обаче щастието обича аплодисментите!", споделят Краси Радков и Станислава.

До тях като водещи застават още една популярна двойка - Тото от "СкандаУ" и съпругата му Кристин Йотова. Двамата също ще внесат свой стил в шоуто, което този път ще събере участници с реални роднински връзки.

„Мечтата ми е да живея на село и да си имаме ферма с жената", признава Тото. Кристин обма с жената", признава Тото. Кристин обаче бързо му отговаря с усмивка: „А моята мечта е той да се откаже от своята, за да обиколим света!"

Новата „Фермата" ще поставя семействата в изпитания, в които компромисите, доверието и характерът ще бъдат решаващи. Зрителите ги очакват много смях, емоции и сблъсък на характери в най-семейния сезон досега.

Четете още

Краси Радков печели от сватби

Краси Радков печели от сватби

Краси Радков е майстор на шараните

Краси Радков е майстор на шараните

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама