Рууни е пътник

Бъдещето на Уейн Рууни вече не е свързано с "Манчестър Юнайтед". Коментарът е на вестник "Сън" след равенството 2:2 при гостуването на "Уест Хям" в отложен мач.
Рууни, който беше фаворит на Алекс Фъргюсън дълги години, вече не получава водеща роля в отбора. Тя е отредена за Робин ван Перси, който спаси тима си от загуба, докато Уейн не се отличи с нищо. Интерес към Уейн има от страна на "Пари Сен Жермен".
Домакините на два пъти повеждаха с попадения на Рикардо Ваз Те в 17-ата и Мохамед Диаме в 55-ата минута, но "червените дяволи" и двата пъти съумяваха да възстановят равенството с голове на Антонио Валенсия в 31-ата и Робин ван Перси в 77-ата минута. Голът на холандеца пък бе от явна засада, която обаче не бе забелязана от съдиите.