Александър Николов: Писна ми от втори места, искам титлата!
"Пожелавам си отново успехи. Целта ни е да стигнам най-напред във всички първенства, в които играем. Играем за ранкинг в световната ранглиста. Показахме, че играем силно за кратко. Сега трябва да го показваме повече. Европейското първенство го чакаме с нетърпение на родна земя. Аз се чувствам добре. Смятам, че имаме сили за добро представяне във ВНЛ. Аз съм по-ентусиазиран, че ще играем заедно с Мони в Лубе. Аз винаги казвам истината, че Мони ще е в помощ на Лубе. Двама братя, като играят заедно като трима. Писна ми от вторите места - 11 такива. Искаме титлата! Филип тренира вече, има желание и мотивация Дано и той да стане добър".
Това каза Александър Николов, преди националният отбор на България по волейбол за мъже да отпътува днес от Терминал 2 на летище „Васил Левски" за последния етап от подготовката си за Волейболната лига на нациите, който ще се проведе в Росарио, Аржентина.