Варди се жени при дух

Звездата на английския футболен шампион Джейми Варди и годеницата му Беки Никълсън ще се женят в замък, обитаван от безглав призрак, съобщава шотландският "Дейли Рекърд".
Имението Пекфъртън в графство Чешир, където са поканени всички съотборници на Варди начело с треньора Клаудио Раниери, както и роднини и приятели, е обитавано от страховито видение. Безплътното същество обаче хич не притеснява новобрачната двойка, която дори се забавлява със страховете на някои от гостите си според източник на изданието.
"Варди цял сезон е преследван от противниковите защитници сякаш са безглави пилета, но сега гостите му ще видят истинска безглава жена - твърди "Дейли Рекърд". - Има безброй свидетелства на хора, които са наблюдавали привидението в замъка Пекфъртън. Според легендата, който се вгледа в призрака, той омагьосва душата му."
Варди трябвало да мине под венчилото точно за началото на Евро 2016.
"Трябваше да се оженя в първата неделя от първенството. С годеницата ми обаче говорихме, че може би ще бъде по-добре, ако преместим датата, за да мога да играя във Франция. Така че ще се оженя на 25 май. Неприятно е, че се пада в сряда, което е работен ден за повечето от гостите, но нямаше друг вариант", каза Варди пред "Дейли Мейл", без да спомене нищо за безглавия призрак на жена.