Реклама
https://www.bgdnes.bg/svyat/article/21332414 www.bgdnes.bg

Сексхищник овършава 41 малолетни, не можел да различи 12- и 18-годишни

"Отвратителен" сексхищник отива в затвора за 14 години, след като изнасилва 12-годишно момиче, защото уж изглеждала като пълнолетна, изнудва най-малко 41 момичета за голи снимки и тормози стотици непълнолетни и малолетни. 22-годишният педофил е заловен в едно от най-големите разследвания за сексуално насилие над деца онлайн във Великобритания, пише "Гардиън".

В продължение на година Стюарт Латам дебне момичета в социалната мрежа снапчат. Младият мъж си подбира предимно девойчета на възраст 11-13 години, като самият той се представя за 15-годишен. Започва да им пише, първо мило и възпитано, след което обръща разговора на сексуална тематика. След това започва да манипулира жертвите си да му пращат голи снимки. Убеждава ги да правят и откровено сексуални пози и сцени. Веднъж излъгал ги да му пратят снимка, той започва да ги шантажира. Заплашва ги, че ако не му изпратят още, ще каже на родителите и приятелките им. Така той събира колекция от над 4000 снимки, които пази на компютъра и телефона си. От тях хиляда са от най-сериозния вид, който включва садистични сексуални действия или зоофилия.

Реклама

Стотици момичета минават по същата схема, като поне 41 от тях се съгласяват да се съблекат чисто голи за него и после месеци наред са заплашвани и тормозени от Латам.

Няколко години, преди да започне да дебне момичета в интернет, Стюарт завърта любов в 12-годишна. Преспива с нея, купува й сексиграчки и я кара да се снима с тях, докато си играе. Кара я да облича вулгарни дрехи, които той и купува и иска да види "в действие". Опитва да я изнуди да направят тройка с нейна приятелка, но това поне не го огрява.

Пред съда сексхищникът говори пълни врели-некипели, като твърди, че си мислел, че тя всъщност е пълнолетна и нямал никаква представа, че е на 12. По това време той е на 19.

Латам се признава за виновен за 49 обвинения за сексуално насилие. Сержант-детектив Саймън Франс от полицията на Манчестър заявява, че Латам е "един от най-опасните престъпници", с които се е сблъсквал през 14-те години разследване на сексуални престъпления. А при произнасянето на присъдата съдията заявява, че Латам е "изключително опасен индивид" и "сексхищкник с никакво разкаяние".

Четете още

Спипаха педофил, блудствал с 12-годишно момиче

Спипаха педофил, блудствал с 12-годишно момиче

Ватиканът бъка от жени

Ватиканът бъка от жени

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама