Реклама
https://www.bgdnes.bg/svyat/article/21523331 www.bgdnes.bg

Бившият на Сиа й иска по 250 бона на месец

По 250 бона издръжка на месец иска онкологът Дан Бернад от попзвездата Сиа, които са в процес на развод. Лекарят настоява бившата му да го издържа, защото той остава без работа заради нея, пише "Бъзфийд".

На певицата не й харесва, че лекарят работи дълги часове и дори нощем често отсъства, затова го кара да направи нещо. Бернад напуска болницата, където работи, и двамата основават клиника за лечение на зависими от кетамин. След като се женят през 2023 г., през 2024 г. тихомълком посрещат първото си дете Съмърсолт, а в началото на тази година Сиа подава молба за развод. Като основание посочва стандартното "непреодолими различия" и настоява да поеме пълно попечителство над невръстния им син.

Според Бернад след молбата тя спира финансирането на клиниката, а той не може да се върне на предишната си работа, защото лицензът му е изтекъл.

Четете още

Арестуваха бивша звезда на "Байерн" за издръжка

Арестуваха бивша звезда на "Байерн" за издръжка

Жените на Дани Алвеш се скараха

Жените на Дани Алвеш се скараха

Роналдо и Джорджина с предбрачен договор

Роналдо и Джорджина с предбрачен договор

Гущерови не могат да се разведат

Гущерови не могат да се разведат

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама