Реклама
https://www.bgdnes.bg/svyat/article/22957184 www.bgdnes.bg

Извратена жажда! Сок от женски крака е новото извращение

Сок от секси женски крака е новото извращение, по което фенове на комиксите и аниметата лудват и се надпреварват да дават по 15 долара за чаша. Модата се пръква на аниме фестивал в Калифорния, където няколко облечени като комиксови героини мацки цъфват с хладилни кутии със сок, в който киснат босите си крака.

Не особено хигиеничната практика и цената от 15 долара на чаша не отказват мераклиите да вкусят от еликсира, а опашки се вият през цялото време, докато сокът свърши. Според очевидци напитките са изкупени за по-малко от час, а някои от клиентите дори плащат допълнително, за да ближат питието директно от краката на мадамите.

Мацките, които овкусяват сока с краката си, обаче ще отнесат глоби. Причината е, че продаването на храна и напитки без специално санитарно разрешително и специфични условия на съхранение е забранено, а десетките клипчета в социалните мрежи показват, че хигиената е почти нулева.

Четете още

Атижа пребори целулита

Атижа пребори целулита

Милиардерка се съблече чисто гола
Милиардерка се съблече чисто гола

Милиардерка се съблече чисто гола

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама