Реклама
https://www.bgdnes.bg/svyat/article/22968438 www.bgdnes.bg

Ричард Гиър захапа Тръмп: Маниак, който унищожава всичко добро

По време на публична дискусия в Осло американският актьор Ричард Гиър заяви, че президентът на САЩ Доналд Тръмп е "маниак, който унищожава всичко добро".

"Преживяваме най-мрачния момент, който някога съм виждал на тази планета. Кой би си помислил, че Америка може да преживее такъв обрат? Кой би си помислил, че такъв маниак може да стане президент на Съединените щати?", каза още 76-годишният американски актьор, предаде Би Ти Ви. 

"Още от първия ден този човек разрушава почти всичко добро, което съществуваше в американското правителство и американското общество...Как изобщо беше възможно това? Защото заспахме. Не ни беше грижа. Не гласувахме. Не слушахме достатъчно внимателно", добави Гиър и призна, че и самият той не е успял да мобилизира достатъчно хора около себе си.

Четете още

Тръмп към Нетаняху: „Ти си откачалка! Щеше да си в затвора, ако не бях аз!

Тръмп към Нетаняху: „Ти си откачалка! Щеше да си в затвора, ако не бях аз!

Иво Сиромахов: Изпратих Тръмп и Путин в Космоса

Иво Сиромахов: Изпратих Тръмп и Путин в Космоса

Иракчанин вдига мерника на Иванка Тръмп.
Сбъркал къщата на президентската дъщеря с чешма

Иракчанин вдига мерника на Иванка Тръмп. Сбъркал къщата на президентската дъщеря с чешма

Доналд Тръмп изхвърля водещ в контейнер за боклук (видео)

Доналд Тръмп изхвърля водещ в контейнер за боклук (видео)

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама