Врачански на сърф без гаджето

На "Градина"
Обичаният актьор събира сили за снимачната площадка
Без гаджето си отмаря на морето Калин Врачански. Актьорът летува на къмпинг "Градина" с голяма компания, ала без половинката му Александра Стоянова.
Жената до Врачански е далеч от него. Чаровната художничка скоро не е забелязвана на къмпинга. Най-вероятно секси блондинката е по задачки в София, а Калин има още няколко седмици ваканция.
Звездата от редица родни сериали се наслаждава на любимото си занимание - каране на сърф, докато е без половинка.
Види ли големи вълни, актьорът влиза в морето, където яхва дъската, боядисана в ярки цветове.
Освен да кара сърф, Врачански кара и уейкборд. Практикува го от повече от 10 години. Това е воден спорт, който е комбинация между водни ски, сноуборд и сърф. Врачански често отскача и до други плажове по Южното Черноморие, където вълните са още по-големи.
Актьорът е фен на екстремните изживявания. Освен с водни спортове той обича да си вдига адреналина. Зимата кара ски, а няколко пъти е скачал и с парашут.
Калин всяка година разпуска през лятото на "Градина". Още преди началото на сезона той е там и остава в караваната, докато не му излезе работен ангажимент.
"В момента няма кой знае каква работа за актьорите - споделя Калин. - Ще съм на морето, докато мога. Ангажиментите засега са на етап планове и хипотези. Когато започне истинската работа, ще се прибера", споделя Врачански.
Съвсем скоро почивката на обичания актьор ще приключи. Той ще е част от третия сезон на хитовия сериал "Братя". Снимките на лентата вече започнаха, а Калин ще се завърне в образа на Борис Донков.