ГЕРОЙ! Десподов с решаващ гол в гръцко дерби

Футболист №1 на България Кирил Десподов вкара решаващ гол при много важна победа на ПАОК с 3:2 като гост на атинския гранд "Панатинайкос". На стадион "Апостолос Николаидис" капитанът на националния отбор откри резултата още във 2-ата минута. Така вкара 10-ия си гол в гръцкото първенствто. В 9-ата пък Деподов получи жълт картон за неспортсменско поведение.

В 29-ата мин. Бернард изравни за "Панатинайкос". Малко след това Брандон Томас отново даде аванс на ПАОК.

Не дълго след началото на второто полувреме, Десподов бе сменен от Андрия Живкович. В края на дербито двата отбора си размениха по един гол.

Щефан Швааб от дузпа вкара за 3:1 в 89-ата минута, а Бернард бе точен в 3-ата мин на продължението. Така ПАОК излезе временно начело в класирането на шампионския поток с 63 точки.