Реклама
https://www.bgdnes.bg/shou/article/21336740 www.bgdnes.bg

Нети: С Дони помагаме на сираци, излизащи от социални домове

Актрисата и певица Нети Добрева, която наскоро отпразнува своя 50-годишен юбилей, направи силно изказване в ефира на „Тази събота и неделя". Тя сподели, че съдбата на младежите, напускащи социалните домове, е по-тежка дори от тази на затворниците.

„С Дони често участваме в благотворителни каузи, макар и без да ги афишираме публично. Подкрепяме организация "Пристън", която помага на порасналите деца, принудени да напуснат домовете за социално настаняване. По-гадно е да излезеш от такъв дом, отколкото ако излезеш от затвора. От затвора излизаш и имаш дом, семейство, близки. А когато напуснеш дом за сираци - нямаш нищо. Нито покрив, нито работа, нито посока", заяви Нети.

По думите ѝ мисията на организацията е да даде шанс на тези младежи - да им помогне да стъпят на краката си, да осъзнаят мечтите си и да изградят пътя си в живота.

Четете още

Дони написа песен за Нети Добрева по случай юбилея

Дони написа песен за Нети Добрева по случай юбилея

Нети се е вейнала като островитянка

Нети се е вейнала като островитянка

Нети е феята на сеното

Нети е феята на сеното

Нети Добрева прави йога за лице и на морето

Нети Добрева прави йога за лице и на морето

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама