Преслава: Дъщеря ми разбра, че съм известна, когато хората започнаха да ме спират за снимки
Фолкзвездата Преслава гостува в предаването „На кафе", където с усмивка разказа забавни истории от участията си и сподели лични моменти с дъщеря си Паола.
„На участия често хората искат да им подам микрофона, за да пеят с мен. Само че, като ревнат силно, веднага го дръпвам обратно", разсмя се певицата.
Преслава разкри и кога дъщеря ѝ за първи път осъзнала, че майка ѝ е популярна:
„Никой не ѝ беше казвал, че майка ѝ е известна. Но тя започна да се досеща, когато хората ме спираха на улицата за снимки. Един ден ми каза: „Мамо, и тези ти знаят песните"", сподели звездата.
Певицата разказа и за ученето на Паола:
„Тя учеше в същото учебно заведение и в предучилищна. Преди първи клас вече знаеше да събира и изважда. Казах на баща ѝ Павел: „Леле, остана ли нещо, което да не са учили?"", призна Преслава.
Звездата не пропусна да сподели и преживяване извън сцената — покоряването на връх „Ботев":
„Едвам го изкачих! Една колежка ми каза, че сигурно е много хубаво там, след като качих снимки, а аз се оглеждах навсякъде да не се пребия. Нямаше и вода никъде!", разказа с чувство за хумор Преслава.