Бойко, щастливият баща на Божидар Краев: Голът срещу "Порто" е само началото!

Най-после!
България отново може да се гордее с футболист, който бележи победно попадение във вратата на европейски футболен гранд!
Божидар Краев опъна мрежата зад слисания вратар на "Порто" в 77-ата минута и донесе успеха на своя "Жил Висенте" с 2:1 в първи кръг от първенството.
"Това е само началото - каза пред "България Днес" Бойко Краев, щастливият баща на футболиста. - Божидар тепърва ще разгръща своя талант.
В Дания той натрупа физическата сила, която му е нужна, за да играе на още по-високо ниво.

Техниката му е вродена. Радостен съм за Божидар, защото футболът в Португалия е много по-добър за неговото развитие."
Краев се превръща в любимец за феновете на "Жил Висенте", които бяха изпълнили трибуните до краен предел за дебюта на своя тим в елита.
Отборът на Краев се завръща с гръм и трясък в първа лига след 13 години изгнание.
Българският голаджия няма как да остане незабелязан на терена както заради страхотната форма, в която се намира, така и заради екстравагантната си прическа.
Краев е с буйни къдрици в стила на бразилеца Давид Луиз и неговия съотборник в "Арсенал" Матео Гендузи.
Явно това му носи късмет, защото талантът му блестеше и в мачовете от предсезонната подготовка на "Жил Висенте".
Краев се превърна в герой за отбора си и в мача за Купата на Лигата срещу "Авеш".
Божката донесе победата с 3:2 в 90-ата минута и още тогава даде заявка за водеща роля в своя нов отбор.