Боби М. запален и изгорен в Русе

Шефът на БФС Борислав Михайлов очевидно не е особено долюбван и от феновете на футбола в Русе. Куп гаври с бившия вратар спретнаха привържениците по време на мача "Дунав" - "Левски" от турнира за Купата на България.

Плакат с лика на Боби М. бе демонстративно запален и изгорен на трибуните. Агитката на домакините издигна и транспарант с надпис: "Бягай, Боби, бягай, всичко тече, но не всичко се пие!".

Текстът е заимстван от култовия хит от 80-те "Карай Джони" на трио "Спешен случай".

Виковете оставка по адрес на ръководството на БФС продължиха не само в 18-ата минута, а през цялото първо полувреме. Освен обичайните скандирания зрителите викаха и "БФС е мафия!".

На терена "Левски" победи с 3:1 с голове на Рикардиньо в 25-ата и 45-ата мин. от дузпа и на Роналдо в 56-ата. За "Дунав" се разписа Георги Вълчев в 30-ата минута след неразчетено излизане на вратаря Пламен Андреев.

Боби Михайлов: Това е нападение срещу мен, аз съм изкупителна жертва от години

Боби Михайлов: Не чувствам вина! Другата седмица ще кажа за оставката