ЦСКА-София се удави в Черно море, Каранга за малко да набие съдията

"Черно море" дръпна на 3 точки пред ЦСКА-София, след като го победи с 1:0 в дербито на 22-рия кръг в efbet Лига. Единственото попадение бе дело на Живко Атанасов в 87-ата минута при центриране от корнер.

Двубоят на стадион "Тича" бе изпълнен с нервни изблици. В 71-ата минута червен картон получи нападателят на "червените" Фернандо Каранга, който обезумял в яда си едва бе удържан да не набие съдията. Малко след него под душовете преждевременно пое и Мазир Сула от "Черно море". Част от гостуващите фенове скандираха "Оставка!" по адрес на старши треньора Нестор Ел Маестро.

"Започнахме добре и изиграхме добро първо полувреме. Липсваха ни чисти голови положения, което беше разочароващо от моя гледна точка. Трудно е да приемеш загуба с гол от статично положение. Това е отборен спорт. Мисля, че всички футболисти дадоха своя максимум днес. Липсваше ни качество. Решаващи са и индивидуалните действия. Благодаря на нашите фенове. Много сме разочаровани, че не успяхме да им подарим добър резултат днес. Много съм мотивиран да върша работата си така, както трябва. Предстои ни четвъртфинал, който смятам, че ще спечелим и ще стигнем до полуфинал. От нашата неизгодна позиция ще упражним натиск на отборите, които са по-горе от нас в класирането", коментира Ел Маестро.

ЦСКА-София лек фаворит срещу "Черно море"