"Гонзо, к*рво!", ехти на Националния стадион

Феновете на ЦСКА-София започнаха атаката си към новия президент на БФС Георги Иванов още с първата минута на мача на "червените" с "Ботев" (Пд) на Националния стадион.

Веднага след старта на двубоя проехтяха викове "К*р за БФС!" от сектор "Г". Веднага след това последва "Гонзо, к*рво!". Обидите към легендата на "Левски" продължиха повече от минута.

Феновете на ЦСКА-София издигнаха и два транспаранта по повод конгреса на БФС.

"Бербо, Марто, Стенли, благдодарим ви за подкрепата", пише на единия. Точно до него е друг с надпис "Без прошка за убийците на футбола".

Малко по-късно феновете на "Ботев" (Пд) вдигнаха плакат "Промяна, а не подмяна!". Последваха и нови обиди към Гонзо. Действията им бяха приети с аплодисменти от ултрасите на ЦСКА-София.

На терена играчите на Нестор ел Маестро победиха с категоричното 4:0. Два гола отбеляза Фернандо Каранга, по един добавиха Джонатан Линдсет и Матиас Фаетон.

Ники Михайлов към Гонзо: Честито, Гранде!