Кирил Десподов резерва, ПАОК сдаде върха

ПАОК загуби с 0:1 домакинството си на "Арис" от 1-вия кръг на шампионския плейоф в първенството на Гърция. Гостите ликуваха в солунското дерби и така спряха серията от три поредни победи на своя съперник. Българският национал Кирил Десподов бе оставен на пейката в този мач, като се появи в игра в 71-вата минута, но не успя да помогне на тима си да обърне хода на мача.

Единственото попадение в двубоя падна в 31-вата минута, а негов автор бе Лорен Морон след асистенция на Кике Саверио.

След това домакините от ПАОК направиха всичко възможно да се върнат в мача и създадоха достатъчно положения, но не успяха да се възползват от тях.

Така "Арис" ликува с трите точки, като вече има 45 и заема 5-ата позиция във временното класиране. ПАОК пък е на 2-рото място с актив от 60 точки. Водач е АЕК с 62.